Just nu har vi strömavbrott och jobbar för att få ordning på detta. Klicka här för mer information.
Mina sidor

Välkommen att kontakta oss!

 

Adress
Varbergsortens Elkraft
Syllingevägen 17
432 67 VEDDIGE

 

Telefonnummer
Växel: 0340-64 64 00
Kundtjänst: 0340-64 64 06
Felanmälan: 0340-64 64 05

E-post
kundtjanst@vbgelkraft.se

Björn Fahlgren

Björn Fahlgren
VD
Tel: 0340-64 64 14
bjorn.fahlgren@vbgelkraft.se

Torbjörn Nordgren

Torbjörn Nordgren
Nätchef
Tel: 0340-64 64 20
torbjorn@vbgelkraft.se

Karin Ahlstrand

Karin Ahlstrand
Kundservice
Tel: 0340-64 64 10
karin@vbgelkraft.se

Ingela Videbäcken
Kundservice
Tel: 0340-64 64 15
ingela@vbgelkraft.se

Helena Bengtsson

Helena Bengtsson
Kundservice
Tel: 0340-64 64 29
helena@vbgelkraft.se

Yvonne Bengtsson

Yvonne Bengtsson
Kundservice
Tel: 0340-64 64 16
yvonne@vbgelkraft.se

Ann Roden

Ann Rodén
Ekonomi
Tel: 0340-64 64 17
ann@vbgelkraft.se

Anders Majkvist

Anders Majkvist
Planering
Tel: 0340-64 64 21
anders.m@vbgelkraft.se

Benny Börjesson

Benny Börjesson
Planering
Tel: 0340- 64 64 26
benny@vbgelkraft.se

Stefan Brolin
Stefan Brolin
Planering
Tel: 0340-64 64 22
stefan@vbgelkraft.se

Stig Erlandsson
Stig Erlandsson

Projektör/IT
Tel: 0340-64 64 08
stig@vbgelkraft.se


Malin Sjöholm
Elingenjör/mätaransvarig
Föräldraledig

Hans-Olof Andersson
Arbetsledare
0340-64 64 23

hoa@vbgelkraft.se

Roger Lindén
Förrådsansvarig
0340-64 64 09

roger@vbgelkraft.se

Anders Besterman
Elmontör

anders.b@vbgelkraft.se

Jan Karlsson
Elmontör

jan@vbgelkraft.se

Bo Engman
Elmontör

bo@vbgelkraft.se

Marcus Johannesson
Elmontör

marcus@vbgelkraft.se

Timmy Påhlsson
Elmontör

timmy@vbgelkraft.se

Andreas Karlsson
Elmontör

andreas@vbgelkraft.se

Robin Zäthe
Elmontör

robin@vbgelkraft.se

Bertil Klaesson
Elmontör

bertil@vbgelkraft.se

Rasmus Sjögestam
Elmontör
Erik Lind Hansen
Elmontör

mailto: erik@vbgelkraft.se

Viktoria Lundberg
Föräldraledig
 
 
Denna sidan använder cookies, genom att fortsätta godkänner du användandet av cookies.